Smartfon Tecno Spark Go 2023 3/64GB Czarny
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- TECNO
- Kod produktu:
- 4895180796296 / 4895180796296
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Alarm wibracyjny: | Tak |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Bluetooth low energy (ble): | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 8,9 mm |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,9 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Model procesora: | Helio A22 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSDXC, MicroSD, MicroSDHC |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 3 GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Profile bluetooth: | A2DP |
| Przekątna ekranu: | 6,6" |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 720 x 1612 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Sms: | Tak |
| Standard 5g: | Nieobsługiwany |
| Standardy 3g: | HSPA |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szerokość produktu: | 75,5 mm |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (hdr): | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wsparcie usb on-the-go: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wysokość produktu: | 163,9 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.