Smartfon Samsung Galaxy Z Flip 5 F731B) 8/512GB 6.7" Dynamic AMOLED 2X 2640x1080 3700mAh Dual SIM 5G Gre
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-F731BZUHEUB / 8806095154497
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Barometr: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Wodoodporny |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik halla: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Drugi ekran: | Tak |
| Drugi typ wyświetlacza: | Super AMOLED |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 425 ppi |
| Gęstość pikseli drugiego ekranu: | 306 ppi |
| Głębokość po złożeniu: | 1,51 cm |
| Głębokość produktu: | 6,9 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 900 cd/m² |
| Jasność drugiego wyświetlacza: | 1000 cd/m² |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 83° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 123° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (fov): | 85° |
| Kolor produktu: | Szary |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (outdoor): | 1750 cd/m² |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 960 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,36 GHz |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 20 h |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Model procesora: | 8 Gen 2 |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, M4A, MXMF, FLAC, Mid, RTX, DSF, DFF, RTTTL, OTA, MIDI, WAV, IMY, 3GA, OGG, MP3, AMR, OGA, APE, AWB, XMF |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | M4V, AVI, 3GP, FLV, MKV, MP4, WEBM, 3G2 |
| Obsługiwane pasma 3g: | 1900 MHz, 850 MHz, 900 MHz, 2100 MHz |
| Obsługiwane pasma 5g: | 700, 1800, 2100, 3500, 2500, 2600, 1900, 2300, 850, 3700 Mhz, 800, 900 |
| Obsługiwane sieci 4g: | 700 MHz, 900 MHz, 1500 MHz, 850 MHz, 800 MHz, 2300 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 2500 MHz, 1800 MHz, 2100 MHz |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 512 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 3700 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna drugiego ekranu: | 8,64 cm (3.4") |
| Przekątna ekranu: | 6,7" |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2640 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 12 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego ekranu: | 720 x 748 px |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 3000 x 4000 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 10 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@60fps, 1920x1080@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 1280x720@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 12 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu: | 1/1.76" |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu: | 1/3.21" |
| Rozmiar sensora kamery przedniej: | 1/3.24" |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Specyficzne technologie: | Zawsze włączony wyświetlacz |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standard 5g: | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Standardy 3g: | UMTS, WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Stopień ochrony ip: | IPX8 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość po złożeniu: | 7,19 cm |
| Szerokość produktu: | 71,9 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ karty sim: | NanoSIM + eSIM |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Typ wyświetlacza: | OLED |
| Ustawienia korektora: | Tak |
| Waga produktu: | 187 g |
| Wersja bluetooth: | 5.3 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Wersja usb: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wskaźnik odświeżania drugiego wyświetlacza: | 60 Hz |
| Wsparcie usb on-the-go: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | USB Type-C |
| Wysokość po złożeniu: | 8,51 cm |
| Wysokość produktu: | 165,1 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.