Smartfon Samsung Galaxy Z Flip 4 F721) 8/128GB 6.7" Dynamic AMOLED 2X 2640x1080 3700mAh Dual SIM 5G Composite Gra
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-F721BZAGEUE / 8806094507225
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Barometr: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik halla: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Drugi ekran lcd: | Tak |
| Drugi typ wyświetlacza: | Super AMOLED |
| E-mail: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 425 ppi |
| Gęstość pikseli drugiego ekranu: | 302 ppi |
| Głębokość po złożeniu: | 1,71 cm |
| Głębokość produktu: | 6,9 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 123° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 83° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (fov): | 80° |
| Kolor produktu: | Grafitowy |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,18 GHz |
| Mimo: | Tak |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | 8+ Gen 1 |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | WAV, DFF, APE, AWB, OGG, MP3, AMR, OGA, FLAC, Mid, RTX, DSF, AAC, XMF, IMY, 3GA, MIDI, M4A, MXMF, RTTTL |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MKV, MP4, FLV, AVI, 3GP, WEBM, M4V, 3G2 |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 3700 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna drugiego ekranu: | 4,83 cm (1.9") |
| Przekątna ekranu: | 6,7" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2640 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 12 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego ekranu: | 512 x 260 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 10 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 12 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 3840 x 2160 px |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Stabilizator wideo: | Tak |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Stopień ochrony ip: | IPX8 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość po złożeniu: | 7,19 cm |
| Szerokość produktu: | 71,9 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia high dynamic range (hdr): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 720p, 1080p |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ karty sim: | NanoSIM + eSIM |
| Typ procesora: | Qualcomm |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ wyświetlacza: | Dynamic AMOLED 2X |
| Waga produktu: | 187 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Samsung Bixby |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość po złożeniu: | 8,49 cm |
| Wysokość produktu: | 165,2 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.