Smartfon Samsung Galaxy S23 Ultra S918) 12/512GB 6.8" Dynamic AMOLED 2X 3088x1440 5000mAh Dual SIM 5G Blac
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-S918BZKHEUB / 8806094729191
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabezpieczeń: | Wodoodporny, Odporny na kurz |
| Cyfrowy zoom: | 100x |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Głębokość produktu: | 8,9 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 1750 cd/m² |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,2 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,7 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 4,9 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (hdr): | 1200 cd/m² |
| Materiał obudowy: | Aluminium, Szkło |
| Mimo: | Tak |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | 8 Gen 2 |
| Modulacja: | 1024-QAM |
| Nazwa koloru: | Phantom Black |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nfc: | Tak |
| Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu: | 2,4 |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwane pasma 3g: | 2100 MHz, 900 MHz, 850 MHz, 1900 MHz |
| Obsługiwane pasma 5g: | 900, 700, 1800, 2300, 3700, 850, 2100, 3500 MHz, 2500, 1900, 2600, 800 |
| Obsługiwane sieci 4g: | 700 MHz, 2100 MHz, 850 MHz, 800 MHz, 2300 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 2500 MHz, 1500 MHz |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 12 GB |
| Pamięć wbudowana: | 512 GB |
| Panorama: | Tak |
| Piórko dołączone: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Polecenia głosowe: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,8" |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 3088 x 1440 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 10 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 12 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1280x720@30fps, 1920x1080@60fps, 7680x4320@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 12 Mpix |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna): | 10 MP |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 200 MP |
| Rozdzielczość wideo: | 4320 x 7680 px |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standard 5g: | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Standardy 3g: | UMTS, WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stopień ochrony ip: | IP68 |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 78,1 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Szybkość transmisji danych 5g (maks.): | 4,66 Gbit/s |
| Technologia szybkiego ładowania: | Ultra Charge |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 2160p, 1080p, 720p, 4320p |
| Typ aparatu tylnego: | Quad kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM + eSIM |
| Typ matrycy: | OLED |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Waga produktu: | 233 g |
| Wersja bluetooth: | 5.3 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Wersja usb: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wsparcie usb on-the-go: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | USB Type-C |
| Wysokość produktu: | 163,4 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Zoom optyczny: | 10x |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.