Smartfon Samsung Galaxy M15 M156) 5G 4/128GB Gre
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-M156BZAUEUE / 8806095492919
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Głębokość produktu: | 9,3 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Szary |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu: | Nie |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 30 fps |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 25 h |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Mms: | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Super AMOLED |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Hybrid Dual SIM |
| Obsługa pasm gsm: | 850, 1900 MHz, 900, 1800 |
| Obsługiwane formaty audio: | M4A, MXMF, MP3, AMR, OGA, AWB, AAC, MIDI, RTTTL, OTA, IMY, 3GA, FLAC, Mid, RTX, OGG, XMF, WAV |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | 3G2, M4V, MKV, MP4, AVI, 3GP, WEBM, FLV |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwane pasma 3g: | 900 MHz, 1900 MHz, 2100 MHz, 850 MHz |
| Obsługiwane pasma 5g: | 800, 900, 2600, 2300, 3700 MHz, 850, 700, 1800, 2100, 3500, 2500 |
| Obsługiwane sieci 4g: | 850 MHz, 700 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 2500 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 800 MHz, 2300 MHz, 2100 MHz |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć użytkownika: | 108,9 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 6000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,5" |
| Rozdzielczość: | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 5 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Rozpoznawanie głosu: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standard 5g: | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Standardy 2g: | GSM |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 76,8 mm |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ gniazda karty pamięci: | Gniazdo hybrydowe |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Waga produktu: | 217 g |
| Wersja bluetooth: | 5.3 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Wysokość produktu: | 160,1 mm |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.