Smartfon Samsung Galaxy M13 M135) 4/128GB 6.6" PLS 2408x1080 5000mAh Hybrid Dual SIM 4G Rosa pin
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-M135FIDVEUB / 8806094359275
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Czas rozmów (4g): | 52 h |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 8,4 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Kolejna dostawa: | 01.08.2023 |
| Kolor produktu: | Różowy |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Magazyn: | Globalny |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 30 fps |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 19 h |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Mms: | Tak |
| Nazwa koloru: | Rosa Pink |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Hybrid Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, FLAC, OGG, IMY, 3GA, OTA, MIDI, AWB, XMF, MP3, AMR, OGA, WAV, RTTTL, M4A, MXMF, Mid, RTX |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | AVI, 3GP, MKV, MP4, 3G2, WEBM, M4V, FLV |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwane pasma 3g: | 2100 MHz, 900 MHz, 850 MHz |
| Obsługiwane sieci 4g: | 1800 MHz, 850 MHz, 2100 MHz, 800 MHz, 2300 MHz, 2600 MHz, 2500 MHz, 700 MHz, 900 MHz |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć użytkownika: | 105,3 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,6" |
| Rozdzielczość: | 2408 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 5 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Sms: | Tak |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 76,9 mm |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ gniazda karty pamięci: | Gniazdo hybrydowe |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | PLS |
| Waga produktu: | 192 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Wysokość produktu: | 165,4 mm |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.