Smartfon Samsung Galaxy A54 (A546B) 8/256GB 6,4" SAMOLED 1080x2340 5000mAh Hybrid Dual SIM 5G Awesome White WYPRZEDAŻ
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-A546BZWDEUB / 8806094825909
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Czas rozmów (4g): | 46 h |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik halla: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 401 ppi |
| Głębokość produktu: | 8,2 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 500 cd/m² |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Makro-fotografia: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (outdoor): | 1000 cd/m² |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 240 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,4 GHz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Mimo: | Tak |
| Modulacja: | 1024-QAM |
| Nazwa koloru: | Awesome White |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Super AMOLED |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Hybrid Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | XMF, RTTTL, OGG, FLAC, Mid, RTX, WAV, MP3, AMR, OGA, OTA, AWB, IMY, 3GA, AAC, M4A, MXMF, MIDI |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MKV, AVI, WEBM, MP4, 3G2, 3GP, FLV, M4V |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwane pasma 3g: | 2100 MHz, 1900 MHz, 850 MHz |
| Obsługiwane pasma 5g: | 2600, 800, 2100, 3500, 2500, 900, 700, 1800, 2300, 3700 MHz |
| Obsługiwane sieci 4g: | 1800 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 2500 MHz, 2100 MHz, 900 MHz, 700 MHz, 850 MHz, 800 MHz, 2300 MHz, 1500 MHz |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,4" |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 12 Mpix |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 6120 x 8160 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 32 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 2160 x 3840 px |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu: | 1/1.56" |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu: | 1/3" |
| Rozmiar sensora kamery przedniej: | 1/2.8" |
| Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery: | 1/5" |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standard 5g: | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Standardy 3g: | UMTS, WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 76,7 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p, 720p, 2160p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ gniazda karty pamięci: | Gniazdo hybrydowe |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ matrycy: | OLED |
| Typ procesora: | Samsung Exynos |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Waga produktu: | 202 g |
| Wersja bluetooth: | 5.3 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass 5 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Samsung Bixby |
| Wsparcie usb on-the-go: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | USB Type-C |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Wysokość produktu: | 158,2 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.