Smartfon Samsung Galaxy A53 A536) 8/256GB 6.5" SAMOLED 2400x1080 5000mAh Hybrid Dual SIM 5G Blac
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-A536BZKLEUE / 8806094095500
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Wodoodporna |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Czas ładowania: | 1,33 h |
| Czas rozmów (4g): | 42 h |
| Czujnik halla: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Funkcja wykrywania twarzy: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 407 ppi |
| Głębokość produktu: | 8,1 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Indeks naprawialności: | 8.2 |
| Jasność: | 420 cd/m² |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Karta graficzna: | Mali-G68 MP4 |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Kraj pochodzenia: | Wietnam |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,4 GHz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Materiał obudowy: | Poliwęglan (PC) |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | 1280 |
| Napięcie baterii: | 3,88 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nawigacja wi-fi: | Tak |
| Nazwa koloru: | Awesome Black |
| Nfc: | Tak |
| Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu: | 2,4 |
| Obsługa kart sim: | Hybrid Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwane pasma 5g: | 2100, 3500 Mhz, 700, 1800, 2600, 800, 900 |
| Obsługiwane sieci 4g: | 800, 2300, 700, 850, 1500, 1800, 2600 Mhz, 1900, 2500, 2100, 900 |
| Obsługiwany jest głos przez lte (volte): | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć masowa usb: | Tak |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Profile bluetooth: | A2DP |
| Przekątna ekranu: | 6,5" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 12 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 32 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 3840x2160@60fps, 7680x4320@24fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna): | 5 MP |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 64 Mpix |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Samowyzwalacz: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Stopień ochrony ip: | IP67 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 74,8 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 2160p, 4320p |
| Typ aparatu tylnego: | Quad kamera |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | Samsung Exynos |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Typ wyświetlacza: | SAMOLED |
| Ujęcia sekwencyjne multi-shot: | Tak |
| Waga baterii/akumulatora: | 66 g |
| Waga produktu: | 189 g |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass 5 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wiązanie (tryb modemu): | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | One UI 4.1 |
| Wirtualny asystent: | Samsung Bixby |
| Współczynnik absorpcji swoistej sar ciała: | 1,597 W/kg |
| Współczynnik absorpcji swoistej sar głowy: | 0,885 W/kg |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000000:1 |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 159,6 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Tak |
| Zgodność z aparatami słuchowymi: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.