Smartfon realme GT Master 5G 12/256GB Żółty
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- REALME
- Kod produktu:
- 5990343 / 6941399052222
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Czas ładowania: | 0,58 h |
| Czujnik magnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elementy obiektywu drugiej kamery tylnej: | Soczewka 5-elementowa |
| Elementy obiektywu tylnej kamery: | 6-elementowy obiektyw |
| Futerał ochronny: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Głębokość produktu: | 8,4 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Karta graficzna: | Adreno 660 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 78,6° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 119° |
| Kąt widzenia (fov) trzeciej kamery tylnej: | 88,8° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (fov): | 78° |
| Kolor produktu: | Żółty |
| Koprocesor: | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,3 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,5 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 60 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,84 GHz |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 65 W |
| Model procesora: | 888 |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Ochraniacz ekranu: | Tak |
| Ogniskowa drugiej kamery tylnej: | 1,57 cm |
| Ogniskowa trzeciej kamery tylnej: | 2,19 cm |
| Ogniskowa tylnej kamery: | 2,6 cm |
| Pamięć ram: | 12 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 4500 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Profile bluetooth: | MAP, HID, AVRCP, HFP, HSP, PAN, GATT, A2DP, OPP |
| Przekątna ekranu: | 6,43" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość kamery makro (numeryczna): | 2 MP |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 16 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 64 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 3840 x 2160 px |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | TD-LTE & FDD-LTE |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g, 802.11a |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 73,3 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p, 2160p, 720p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR5 |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | SAMOLED |
| Waga produktu: | 186 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 158,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.