Smartfon realme 8 5G 4/64GB Czarny
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- REALME
- Kod produktu:
- RMX3241 / 6941399047211
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 405 ppi |
| Głębokość produktu: | 8,5 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 600 cd/m² |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu: | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,1 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | Dimensity 700 |
| Nawigacja wi-fi: | Tak |
| Nazwa koloru: | Supersonic Black |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć masowa usb: | Tak |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,5" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rozdzielczość: | 1080 x 2400 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 16 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 48 Mpix |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator wideo: | Tak |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 74,8 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p, 720p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Waga produktu: | 185 g |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wiązanie (tryb modemu): | Tak |
| Wirtualny asystent: | Google Assistant |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 162,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.