Smartfon realme 11 Pro+ 5G 12/512GB Beżowy
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- REALME
- Kod produktu:
- 6941764413931
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Czujnik magnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Elementy obiektywu drugiej kamery tylnej: | Soczewka 5-elementowa |
| Elementy obiektywu kamery przedniej: | Soczewka 5-elementowa |
| Elementy obiektywu tylnej kamery: | 7-elementowa soczewka |
| Futerał ochronny: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Głębokość produktu: | 8,7 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 112° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (fov): | 90° |
| Kolor produktu: | Beżowy |
| Kolory wyświetlacza: | 1.07 biliona kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,69 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,45 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 120 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,6 GHz |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 100 W |
| Navic: | Tak |
| Nazwa koloru: | Astral Black |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Ochraniacz ekranu: | Tak |
| Ogniskowa tylnej kamery: | 2,29 cm |
| Pamięć ram: | 12 GB |
| Pamięć wbudowana: | 512 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Polecenia głosowe: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,7" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2412 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 16320 x 12240 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 32 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@120fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 200 MP |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu: | 1/1.4" |
| Rozpoznawanie scen ai: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standard 5g: | NR |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 73,9 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania: | SuperVOOC |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (hdr): | Tak |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 720p, 1080p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | MediaTek Dimensity |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ wyświetlacza: | SAMOLED |
| Waga produktu: | 189 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wi-fi: | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | realme UI 4.0 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 5000000:1 |
| Wtyk słuchawek: | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 161,6 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.