Smartfon Oppo Reno6 Pro 5G DS 12/256GB Blue
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Oppo
- Kod produktu:
- CPH2247AE / 6944284693586
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Bluetooth low energy (ble): | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Wodoodporny |
| Cyfrowy zoom: | 20x |
| Czas czuwania (3g): | 290 h |
| Czas ładowania: | 0,5 h |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik podczerwieni: | Nie |
| Czujnik temperatury kolorów: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Futerał ochronny: | Nie |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 402 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,99 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 500 cd/m² |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,2 |
| Karta graficzna: | Adreno 650 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 84° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 45° |
| Kąt widzenia (fov) trzeciej kamery tylnej: | 123° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (fov): | 80° |
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 240 fps |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 15 h |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Mimo: | Tak |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 65 W |
| Model procesora: | 870 |
| Napięcie baterii: | 7,74 V |
| Nasićnij i mów (nim): | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nazwa koloru: | Arctic Blue |
| Nfc: | Tak |
| Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu: | 2,4 |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | APE, AAC, FLAC, Mid, WAV, WMA, OGG, MP3, AMR |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | M2TS, MKV, MP4, AVI, 3GP, ASF, M4V, FLV, WEBM, MOV, TS |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwany jest głos przez lte (volte): | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 12 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Pedometr: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 4500 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Prędkość zegara ram: | 2133 Mhz |
| Profile bluetooth: | GATT, AVRCP, HID, HFP, HSP, PAN, MAP, A2DP, OPP, PBAP |
| Przekątna ekranu: | 6,55" |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 16 Mpix |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 6144 x 8192 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 32 Mpix, 4928 x 6560 px |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1280x720@240fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@120fps, 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 13 Mpix |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna): | 2 MP |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 3840 x 2160 px |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Rozszerzenie pamięci ram (max): | 19 GB |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | TD-LTE & FDD-LTE |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standby time (4g): | 270 h |
| Stopień ochrony ip: | IPX4 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 72,5 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 3,2 GHz |
| Technologia aptx: | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania: | SuperVOOC 2.0 |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 720p, 1080p |
| Typ aparatu tylnego: | Quad kamera |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ przetwornika obrazu: | CMOS |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Typ wyświetlacza: | AMOLED |
| Waga produktu: | 188 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass 5 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wiązanie (tryb modemu): | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | ColorOS 11.3 |
| Wsparcie usb on-the-go: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 5000000:1 |
| Wtyk słuchawek: | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 160,8 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | ColorOS 11.3 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zoom optyczny: | 5x |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.