Smartfon Oppo Reno 8 5G 8/256GB Złoty
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Oppo
- Kod produktu:
- 6932169314862
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Bluetooth low energy (ble): | Tak |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Futerał ochronny: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 409 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,67 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 430 cd/m² |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,2 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 86° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 89° |
| Kąt widzenia (fov) trzeciej kamery tylnej: | 112° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (fov): | 85° |
| Kolor produktu: | Złoty |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Makro-fotografia: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (outdoor): | 800 cd/m² |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 120 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3 GHz |
| Model procesora: | Dimensity 1300 |
| Nazwa koloru: | Shimmer Gold |
| Nfc: | Tak |
| Numer przysłony drugiej kamery frontowej: | 2,4 |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Panorama: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | Dwuzakresowy |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 4500 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Profile bluetooth: | LDAC, AAC, SBC |
| Przekątna ekranu: | 6,4" |
| Przewody: | USB |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 32 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@120fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps, 1280x720@240fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@60fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu: | 1/1.56" |
| Rozmiar sensora kamery przedniej: | 1/2.74" |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standardy 3g: | UMTS, WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 73,4 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia aptx: | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania: | SuperVOOC |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p, 2160p, 720p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | MediaTek Dimensity |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Corning Glass |
| Typ wyświetlacza: | AMOLED |
| Waga produktu: | 179 g |
| Wersja bluetooth: | 5.3 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass 5 |
| Wi-fi: | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | ColorOS 12.1 |
| Wsparcie aplikacji google: | Google Maps, Google Play |
| Wtyk słuchawek: | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 160 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.