Smartfon Oppo Reno 8 5G 8/256GB Czarny
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Oppo
- Kod produktu:
- 6932169314855
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Bluetooth low energy (ble): | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 20x |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Elementy obiektywu drugiej kamery tylnej: | Soczewka 5-elementowa |
| Elementy obiektywu trzeciej kamery tylnej: | 3-elementowy obiektyw |
| Elementy obiektywu tylnej kamery: | 7-elementowa soczewka |
| Futerał ochronny: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 409 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,7 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 430 cd/m² |
| Karta graficzna: | Mali-G77 MC9 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 86° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 112° |
| Kąt widzenia (fov) trzeciej kamery tylnej: | 89° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (fov): | 85° |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (outdoor): | 800 cd/m² |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3 GHz |
| Materiał obudowy: | Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Mimo: | Tak |
| Model procesora: | Dimensity 1300 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nawigacja wi-fi: | Tak |
| Nazwa koloru: | Shimmer Black |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | MP3, AMR, WMA, OPUS, WAV, FLAC, Mid, OGG, AAC, APE, WMV |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | M4V, WEBM, WMV, FLV, AVI, 3GP, ASF, M2TS, MKV, MP4, TS, MOV |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Ogniskowa drugiej kamery tylnej: | 1,68 mm |
| Ogniskowa trzeciej kamery tylnej: | 1,77 mm |
| Ogniskowa tylnej kamery: | 5,42 mm |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 4500 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Prędkość zegara ram: | 2133 MHz |
| Profile bluetooth: | AAC, LDAC, SBC |
| Przekątna ekranu: | 6,4" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 6144 x 8192 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 4896 x 6528 px, 32 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@120fps, 1280x720@30fps, 1280x720@240fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu: | 1/1.56" |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu: | 1/4" |
| Rozmiar sensora kamery przedniej: | 1/2.74" |
| Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery: | 1/5" |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standard 5g: | NR |
| Standardy 3g: | UMTS, WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Stopień ochrony ip: | IP54 |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 73,4 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia aptx: | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania: | SuperVOOC |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ przetwornika obrazu: | CMOS |
| Typ stabilizatora obrazu: | Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Typ wyświetlacza: | AMOLED |
| Waga produktu: | 179 g |
| Wersja bluetooth: | 5.3 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass 5 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wiązanie (tryb modemu): | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | ColorOS 12.1 |
| Wsparcie usb on-the-go: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1200000:1 |
| Wtyk słuchawek: | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 160,6 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.