Smartfon Oppo Reno 6 5G 8/128GB Czarny
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Oppo
- Kod produktu:
- CPH2251 / 6944284693739
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Wodoodporny |
| Cyfrowy zoom: | 20x |
| Czas czuwania (3g): | 350 h |
| Czas ładowania: | 0,56 h |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik podczerwieni: | Nie |
| Czujnik temperatury kolorów: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Futerał ochronny: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 410 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,59 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 430 cd/m² |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Karta graficzna: | Mali-G68 MC4 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 81° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 120° |
| Kąt widzenia (fov) trzeciej kamery tylnej: | 89° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (fov): | 85° |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,7 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 60 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,4 GHz |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 19 h |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Mimo: | Tak |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 65 W |
| Model procesora: | Dimensity 900 |
| Napięcie baterii: | 7,74 V |
| Nasićnij i mów (nim): | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nazwa koloru: | Stellar Black |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | OGG, FLAC, Mid, WMA, APE, MP3, AMR, AAC, WAV |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | WMV, FLV, AVI, 3GP, ASF, MOV, MKV, MP4 |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwany jest głos przez lte (volte): | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Pedometr: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 4300 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Prędkość zegara ram: | 2133 Mhz |
| Profile bluetooth: | AVRCP, HSP, PAN, A2DP, OPP, HID, GATT, PBAP, MAP, HFP |
| Przekątna ekranu: | 6,43" |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 6936 x 9248 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 32 Mpix, 4896 x 6528 px |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 64 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu: | 1/2" |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu: | 1/4" |
| Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery: | 1/5" |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Rozszerzenie pamięci ram (max): | 13 GB |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | TD-LTE & FDD-LTE |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standby time (4g): | 350 h |
| Stopień ochrony ip: | IP54 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 72,1 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia aptx: | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania: | SuperVOOC 2.0 |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p, 720p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ przetwornika obrazu: | CMOS |
| Typ stabilizatora obrazu: | Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Typ wyświetlacza: | AMOLED |
| Waga produktu: | 182 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass 5 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wiązanie (tryb modemu): | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | ColorOS 11.3 |
| Wsparcie usb on-the-go: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000000:1 |
| Wtyk słuchawek: | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 156,8 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.