Smartfon Oppo Reno 11F 5G 8/256GB Ocean Blue
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Oppo
- Kod produktu:
- 6932169342926
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Alarm wibracyjny: | Tak |
|---|---|
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Bluetooth: | Tak |
| Bluetooth low energy (ble): | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 394 ppi |
| Głębokość opakowania: | 37,5 mm |
| Głębokość produktu: | 7,54 mm |
| Głośnik: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Kolory wyświetlacza: | 1.07 biliona kolorów |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu: | Nie |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,7 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Makro-fotografia: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (outdoor): | 1100 cd/m² |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,6 GHz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 2 TB |
| Model procesora: | 7050 |
| Nazwa koloru: | Ocean Blue |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Ochraniacz ekranu: | Tak |
| Okres gwarancji: | 2 lat(a) |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Panorama: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | Quad-band |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Polecenia głosowe: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Prędkość zegara ram: | 4266 MHz |
| Przedni aparat z głębią 3d: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,7" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj baterii: | Litowa |
| Rozdzielczość: | 2412 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 32 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 64 Mpix |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu: | 1/2" |
| Rozpoznawanie scen ai: | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Rozszerzenie pamięci ram (max): | 8 GB |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standardy 3g: | HSDPA, HSUPA |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Stopień ochrony ip: | IP65 |
| Szerokość opakowania: | 98 mm |
| Szerokość produktu: | 74,7 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 2,6 GHz |
| Technologia szybkiego ładowania: | SuperVOOC |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Tylna kamera głębi 3d: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ dzwonka: | Polifoniczny |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ matrycy: | OLED |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | MediaTek Dimensity |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Panda Glass |
| Waga produktu: | 177 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 400 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 184 mm |
| Wysokość produktu: | 161,6 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 14 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.