Smartfon Oppo Reno 10 5G 8/256GB Niebieski
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Oppo
- Kod produktu:
- 6932169332958
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 394 ppi |
| Głębokość opakowania: | 60 mm |
| Głębokość produktu: | 7,89 mm |
| Głośniki: | Stereo |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2 |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Kolory wyświetlacza: | 1.07 biliona kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,7 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Makro-fotografia: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Moc adaptera ac: | 67 W |
| Model procesora: | 7050 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20.1:9 |
| Nazwa koloru: | Ice Blue |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Ochraniacz ekranu: | Tak |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,7" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rozdzielczość: | 2412 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 32 MP |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 32 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 64 Mpix |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu: | 1/2" |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu: | 1/4" |
| Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery: | 1/2.74" |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Rozszerzenie pamięci ram (max): | 16 GB |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stopień ochrony ip: | IPX4 |
| Szerokość opakowania: | 98 mm |
| Szerokość produktu: | 74,2 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania: | SuperVOOC |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | MediaTek Dimensity |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Typ wyświetlacza: | AMOLED |
| Waga produktu: | 185 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 541 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 184 mm |
| Wysokość produktu: | 162,3 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.