Smartfon Oppo A57s 4/128GB Czarny
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Oppo
- Kod produktu:
- CPH2385BL / 6932169316637
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Bluetooth low energy (ble): | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 5x |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Elementy obiektywu drugiej kamery tylnej: | 3-elementowy obiektyw |
| Elementy obiektywu tylnej kamery: | Soczewka 5-elementowa |
| Futerał ochronny: | Nie |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Gęstość pikseli: | 269 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,99 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 480 cd/m² |
| Karta graficzna: | IMG GE8320 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 77° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 89° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (fov): | 79° |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (outdoor): | 600 cd/m² |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 30 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,3 GHz |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 13,4 h |
| Materiał obudowy: | Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | Helio G35 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20.1:9 |
| Nazwa koloru: | Starry Black |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, WMA, OPUS, WAV, MP3, AMR, OGG, FLAC, Mid, APE, AC3, MIDI |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | AVI, 3GP, ASF, MKV, MP4, TS, M4V, M2TS, FLV, WEBM, MOV |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany jest głos przez lte (volte): | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć użytkownika: | 105 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Prędkość zegara ram: | 1600 Mhz |
| Profile bluetooth: | HFP, GATT, AAC, AVRCP, A2DP, OPP, SBC, MAP, LDAC, HID, PBAP |
| Przekątna ekranu: | 16,7 cm (6.56") |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 1612 x 720 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 6144 x 8192 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix, 3264 x 2448 px |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu: | 1/2.76" |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu: | 1/5" |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standard 5g: | Nieobsługiwany |
| Standardy 3g: | WCDMA, HSPA+ |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a |
| Stopień ochrony ip: | IPX4 |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 75 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia aptx: | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania: | SuperVOOC |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ gniazda karty pamięci: | Gniazdo hybrydowe |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ przetwornika obrazu: | CMOS |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Panda Glass |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Waga produktu: | 187 g |
| Wersja bluetooth: | 5.3 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | ColorOS 12.1 |
| Wsparcie usb on-the-go: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 163,7 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.