Smartfon Nubia Redmagic 6R 5G 12/256GB Srebrny
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- NUBIA
- Kod produktu:
- NX666J / 6902176909344
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| 2g: | tak |
|---|---|
| 3g: | tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Autofocus: | tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Dualsim: | tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Alarm, Czujnik światła, Czytnik linii papilarnych, Skaner twarzy |
| Futerał ochronny: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 395 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,8 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Karta graficzna: | Adreno 660 |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 120° |
| Kolor: | Srebrny |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Lampa błyskowa: | tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Lte: | tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 60 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,84 GHz |
| Materiał obudowy: | Szkło, Metal |
| Matryca aparatu: | 64 MP + 8 MP + 5 MP |
| Matryca aparatu przedniego: | 16 MP |
| Mimo: | Tak |
| Model procesora: | 888 |
| Nagrywanie wideo: | tak |
| Nawigacja: | GPS, A-GPS, Beidou, Galileo |
| Nazwa koloru: | Mercury Silver |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | WAV, FLAC, MP3, AMR, AAC, OGG, APE |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MOV, AVI, 3GP, MPG, M2TS, WMV, FLV, M4V, WEBM, MTS, MPEG, MKV, MP4 |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 12 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 256 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność (mah): | 4200 |
| Pojemność baterii: | 4200 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Pozostałe parametry komunikacji: | Obsługa sieci 5G |
| Pozostałe parametry wyświetlacza: | Podświetlenie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Przekątna ekranu: | 6,67" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj wyświetlacza: | AMOLED |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu pomiaru głębi (numeryczna): | 2 MP |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 16 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 64 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 7680 x 4320 px |
| Rozmiar karty sim: | Nano SIM |
| Sieci/standardy: | GSM, LTE, GPRS |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | TD-LTE & FDD-LTE |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| System operacyjny: | Android |
| Szerokość produktu: | 75,3 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 2.8 GHz |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Quad kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR5 |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Typ wyświetlacza: | AMOLED |
| Waga (g): | 186 |
| Waga produktu: | 186 g |
| Wejście audio: | 1x 3.5 mm |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja systemu: | 11 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wymiary (mm): | 163 x 75.3 x 7.8 |
| Wyposażenie: | Ładowarka, Kabel USB, Dokumentacja |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 163 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Złącza: | USB typ C |
| Zoom: | tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.