Smartfon Motorola Razr 40 8/256GB 6,9" P-OLED 2640x1080 4200mAh Dual SIM 5G Sedona Sage
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Barometr: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Wodoodporny |
| Czujnik halla: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Drugi typ wyświetlacza: | P-OLED |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Futerał ochronny: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 413 ppi |
| Gęstość pikseli drugiego ekranu: | 282 ppi |
| Głębokość po złożeniu: | 1,58 cm |
| Głębokość produktu: | 7,35 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 120° |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,7 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Makro-fotografia: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (outdoor): | 1400 cd/m² |
| Model procesora: | 7 Gen 1 |
| Natywna proporcja obrazu: | 22:9 |
| Nazwa koloru: | Sedona Sage |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 4200 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna drugiego ekranu: | 3,81 cm (1.5") |
| Przekątna ekranu: | 6,9" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2640 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 13 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego ekranu: | 194 x 368 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 32 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 64 Mpix |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Samowyzwalacz: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Stabilizator wideo: | Tak |
| Standardy 3g: | UMTS, HSPA+ |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11b |
| Stopień ochrony ip: | IP52 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość po złożeniu: | 7,39 cm |
| Szerokość produktu: | 74 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia high dynamic range (hdr): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia szybkiego ładowania: | TurboPower |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (hdr): | Tak |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ karty sim: | NanoSIM + eSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Typ wyświetlacza: | P-OLED |
| Waga produktu: | 188,6 g |
| Wersja bluetooth: | 5.3 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass Victus |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Google Assistant |
| Wskaźnik odświeżania drugiego wyświetlacza: | 60 Hz |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Wykrywanie uśniechu: | Tak |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość po złożeniu: | 8,82 cm |
| Wysokość produktu: | 170,8 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.