Smartfon Motorola Moto G72 8/128GB 6,6" AMOLED 2400x1080 5000mAh Dual SIM 4G Meteorite Grey
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Czujnik sar: | Tak |
| Czujnik światła: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Futerał ochronny: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Gęstość pikseli: | 402 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,9 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Karta graficzna: | Arm Mali-G57 MC2 |
| Kolor produktu: | Szary |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,7 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,45 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 60 fps |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 33 W |
| Model procesora: | Helio G99 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nazwa koloru: | Meteorite Grey |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,6" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 16 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 108 Mpix |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Stopień ochrony ip: | IP52 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 74,4 mm |
| Taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Tryb nocny: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | AMOLED |
| Waga produktu: | 166 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wsparcie aplikacji google: | Gmail, Google Maps, Google Chrome, Google Play |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wysokość produktu: | 160,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.