Smartfon Motorola Moto G41 4/128GB 6,4" OLED 2400x1080 5000mAh Hybrid Dual SIM 4G Meteorite Black
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Wodoodporny |
| Cyfrowy zoom: | 8x |
| Czujnik odległości: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 8,3 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 409 cd/m² |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,7 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 30 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | Helio G85 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa kart sim: | Hybrid Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,4" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 13 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 48 Mpix |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator wideo: | Tak |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 73,9 mm |
| Taktowanie procesora: | 1,8 GHz |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | Mediatek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | OLED |
| Ujęcia sekwencyjne multi-shot: | Tak |
| Waga produktu: | 178 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Google Assistant |
| Wsparcie aplikacji google: | Google Maps, Google Play, Google Chrome |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wysokość produktu: | 161,9 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.