Smartfon Motorola Moto G34 5G 4/128GB Black
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 269 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,98 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Karta graficzna: | Adreno 619 |
| Kolor produktu: | Czarny, Antracytowy |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Makro-fotografia: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 20 W |
| Model procesora: | 695 5G |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany jest głos przez lte (volte): | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,5" |
| Przewody: | USB |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 1600 x 720 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 16 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Stabilizator wideo: | Tak |
| Standard 5g: | NR |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Stopień ochrony ip: | IP52 |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 74,6 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (hdr): | Tak |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ karty sim: | NanoSIM + eSIM |
| Typ matrycy: | LCD |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 162,7 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 14 |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.