Smartfon Motorola Moto G14 4/128GB Pale Lilac
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Bluetooth: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 4x |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Futerał ochronny: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Gęstość pikseli: | 405 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,99 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Karta graficzna: | Mali-G57 MP1 |
| Kolor produktu: | Liliowy |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Makro-fotografia: | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 30 fps |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 10 W |
| Model procesora: | T616 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nazwa koloru: | Pale Lilac |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,5" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość kamery makro (numeryczna): | 2 MP |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standard 5g: | Nieobsługiwany |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 73,8 mm |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (hdr): | Tak |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p, 720p |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ gniazda karty pamięci: | Gniazdo hybrydowe |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ matrycy: | LCD |
| Typ procesora: | Unisoc |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Waga produktu: | 177 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Google Assistant |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wykrywanie uśniechu: | Tak |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 161,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.