Smartfon Motorola Moto G04 4/64GB Black
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabezpieczeń: | Wodoodporne |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Gęstość pikseli: | 269 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,99 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 537 cd/m² |
| Karta graficzna: | Mali-G57 MP1 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Materiał obudowy: | Polimetakrylan metylu (PMMA) |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | T606 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nazwa koloru: | Concord black |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Odnowiony: | Nie |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,56" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rozdzielczość: | 1612 x 720 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 16 Mpix |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Rozszerzenie pamięci ram (max): | 4 GB |
| Samowyzwalacz: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standard 5g: | Nieobsługiwany |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, 802.11a |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 74,5 mm |
| Taktowanie procesora: | 1,6 GHz |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (hdr): | Tak |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ procesora: | Unisoc |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Waga produktu: | 178,8 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Google Assistant |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 163,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 14 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.