Smartfon Motorola Moto E20 2/32GB 6,5" IPS 1600x720 4000mAh Dual SIM 4G Graphite Gray
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Wodoodporny |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Gęstość pikseli: | 269 ppi |
| Głębokość produktu: | 8,5 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Głośniki: | Mono |
| Gps: | Tak |
| Karta sim hot swapping: | Tak |
| Kolor produktu: | Szary |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 30 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 1,6 GHz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 10 W |
| Model procesora: | T606 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nazwa koloru: | Graphite Gray |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 2 GB |
| Pamięć wbudowana: | 32 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 4000 mAh |
| Polecenia głosowe: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,5" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 1600 x 720 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standardy 3g: | WCDMA, UMTS |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Stopień ochrony ip: | IP52 |
| Szerokość produktu: | 75,5 mm |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 720p, 1080p |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | Unisoc |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | IPS |
| Waga produktu: | 184 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Google Assistant |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 164,8 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 Go Edition |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.