Smartfon Motorola Edge 40 8/256GB 6,55" P-OLED 2400x1080 4400mAh Dual SIM 5G Coronet Blue
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Wodoodporna |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Głębokość produktu: | 7,5 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,6 GHz |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 68 W |
| Model procesora: | 8020 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nazwa koloru: | Coronet Blue |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 4400 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Polecenia głosowe: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,55" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 32 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Stopień ochrony ip: | IP68 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 72 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | MediaTek Dimensity |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ wyświetlacza: | P-OLED |
| Waga produktu: | 172 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Google Assistant |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 158 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.