Smartfon Motorola Edge 30 Neo 8/128GB 6,28" P-OLED 2400x1080 4020mAh Dual SIM 5G Ice Palace
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Futerał ochronny: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 419 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,75 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Karta graficzna: | Adreno 619 |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 120° |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 120 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 68 W |
| Model procesora: | 695 5G |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nazwa koloru: | Ice Palace |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 4020 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Polecenia głosowe: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,28" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 32 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@60fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 64 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stopień ochrony ip: | IP52 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 71,2 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia aptx: | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania: | TurboPower |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ wyświetlacza: | P-OLED |
| Waga produktu: | 155 g |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Google Assistant |
| Wtyk słuchawek: | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 152,9 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.