Smartfon Infinix Note 11 6/128GB Black
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- INFINIX
- Kod produktu:
- IXNOTE11/6128/BLACK / 4895180776076
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 7,9 mm |
| Gps: | Tak |
| Karta graficzna: | Mali-G52 MC2 |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 30 fps |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 2 TB |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | Helio G88 |
| Nazwa koloru: | Graphite Black |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | MP3, AMR, WAV, MIDI |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MP4, AVI, 3GP |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Odblokowywanie twarzą: | Tak |
| Pamięć ram: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,7" |
| Radio fm: | Tak |
| Rodzaj abonamentu: | Brak subskrypcji |
| Rozdzielczość: | 1080 x 2400 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 9216 x 6912 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 16 Mpix, 4608 x 3456 px |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Sms: | Tak |
| Standard 5g: | Nieobsługiwany |
| Standardy 2g: | Edge, GSM, GPRS |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Szerokość produktu: | 76,6 mm |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Tryby nagrywania wideo: | 2K |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | AMOLED |
| Waga produktu: | 184 g |
| Wi-fi: | Tak |
| Wsparcie otg: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wysokość produktu: | 164,4 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.