Smartfon Huawei P50 Pro 8/256GB Złoty
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Bluetooth low energy (ble): | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Odporny na brud, Wodoodporny, Bryzgoszczelny |
| Cyfrowy zoom: | 200x |
| Czujnik halla: | Tak |
| Czujnik nacisku: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik podczerwieni: | Tak |
| Czujnik temperatury kolorów: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Gęstość pikseli: | 450 ppi |
| Głębokość produktu: | 8,5 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,2 |
| Karta graficzna: | Adreno 660 |
| Kolor produktu: | Złoty |
| Kolory wyświetlacza: | 1.07 biliona kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 1,6 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Mimo: | Tak |
| Model procesora: | 888 |
| Navic: | Tak |
| Nazwa koloru: | Cocoa Gold |
| Nfc: | Tak |
| Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu: | 3,5 |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | MP3, AMR, OGG, MP4, MIDI, WAV, AAC, 3GP, FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MP4, 3GP |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | HarmonyOS |
| Pojemność baterii: | 4360 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Profile bluetooth: | SBC, LDAC, AAC |
| Przekątna ekranu: | 6,6" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2700 x 1228 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 40 Mpix |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 8192 x 6144 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 13 Mpix, 4160 x 3120 px |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 13 Mpix |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna): | 64 MP |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 3840 x 2160 px |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Stopień ochrony ip: | IP68 |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 72,8 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania: | SuperCharge |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Quad kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ wyświetlacza: | OLED |
| Waga produktu: | 195 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja usb: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-fi: | Tak |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 158,8 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | EMUI 12.0 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.