Smartfon Huawei Nova 11i 8/128GB Czarny
Specyfikacja
| Architektura procesora: | ARM Cortex A73 + ARM Cortex A53 |
|---|---|
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Bluetooth low energy (ble): | Tak |
| Częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Częstotliwość wi-fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| G-sensor: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 8,55 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Ilość kolorów: | 16.7 miliona kolorów |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | 680 |
| Nfc: | Nie |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Profile bluetooth: | AAC/SBC |
| Przekątna ekranu: | 6,8" |
| Przewody: | USB |
| Rozdzielczość: | 1080 x 2388 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 8000 x 6000 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 4608 x 3456 px, 16 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 48 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, 802.11n, 802.11 ac, 802.11b |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 75,5 mm |
| Taktowanie procesora: | 4 x 2,4 GHz + 4 x 1,9 GHz |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Waga produktu: | 193 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | EMUI 13 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 164,6 mm |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.