Smartfon Honor X6a 4/128GB Czarny
Specyfikacja
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
|---|---|
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 8,35 mm |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Karta graficzna: | PowerVR GE8320 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Model procesora: | Helio G36 |
| Nazwa koloru: | Midnight black |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5200 mAh |
| Przekątna ekranu: | 6,56" |
| Rozdzielczość: | 720 x 1612 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Standard 5g: | Nieobsługiwany |
| Standardy 3g: | WCDMA, HSPA+ |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a |
| Szerokość produktu: | 75,1 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania: | SuperCharge |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Waga produktu: | 188 g |
| Wi-fi: | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | MagicOS 7.1 |
| Wysokość produktu: | 163,3 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.