Smartfon Blackview BV7100 6/128GB Zielony
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Blackview
- Kod produktu:
- BV7100-GN/BV / 6931548309635
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Barometr: | Tak |
|---|---|
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Czas czuwania: | 48 dni |
| Czas ładowania: | 1,5 h |
| Czas rozmowy: | 50 h |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Dołączona lampa błyskowa: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran współpracuje z rękawiczkami: | Tak |
| Folia ochronna: | Tak |
| Funkcja powerbank: | Tak |
| Funkcje sztucznej inteligencji (ai): | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Gęstość pikseli: | 400 ppi |
| Głębokość produktu: | 81,4 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Ilość slotów kart pamięci: | 1 |
| Klasa ochrony: | MIL-STD-810H |
| Kolor produktu: | Zielony, Czarny |
| Liczba konfigurowalnych przycisków: | 1 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Makro-fotografia: | Tak |
| Maksymalna pamięć karty graficznej: | 1000 MB |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 15 h |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Mms: | Tak |
| Moc ładowania: | 10 W |
| Model procesora: | Helio G85 |
| Możliwość zawieszenia: | Tak |
| Napięcie ładowania: | 11 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nfc: | Tak |
| Obiektyw szerokokątny: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | MP3, AMR, OGG |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MP4, AVI, 3GP |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Odporność na wodę: | Tak |
| Odporny na kurz: | Tak |
| Odporny na upadek: | Tak |
| Pamięć ram: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 13000 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Prąd ładowania: | 3 A |
| Procesor graficzny: | ARM Mali-G52 MC2 |
| Przekątna ekranu: | 6,58" |
| Przewody: | USB |
| Radio fm: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rozdzielczość: | 2408 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 12 Mpix |
| Rozszerzenia pamięci: | Tak |
| Rozszerzenie pamięci ram (max): | 10 GB |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Stopień ochrony ip: | IP68, IP69K |
| Szerokość produktu: | 174 mm |
| Taktowanie procesora: | 2 x 2.0 GHz / 6 x 1.8 GHz |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p, 2K |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ hd: | Full HD+ |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | Mediatek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ szkła: | CSG |
| Typ wyświetlacza: | LCD IPS |
| Waga produktu: | 480 g |
| Wi-fi: | Tak |
| Wsparcie otg: | Tak |
| Wysokość produktu: | 18,9 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.