Smartfon Blackview BL5000 8/128 Black
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Blackview
- Kod produktu:
- BL5000-BK/BV / 6931548307518
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
|---|---|
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Odporny na wstrząsy, Odporny na kurz, Wodoodporna |
| Czas ładowania: | 78 h |
| Czujnik nacisku: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 400 ppi |
| Głębokość produktu: | 12,8 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Karta graficzna: | Mali-G57 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 125° |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,75 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 30 fps |
| Model procesora: | Dimensity 700 |
| Natywna proporcja obrazu: | 19:9 |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | MP3, AMR, AAC, FLAC, OGG, IMY |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | FLV, MP4, AVI, 3GP, 3GPP |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 4980 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,36" |
| Radio fm: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1080 x 2300 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 16 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 16 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 12 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 2048 x 1080 px |
| Standardy 3g: | CDMA, WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Stopień ochrony ip: | IP69K |
| Szerokość produktu: | 80,4 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Typ wyświetlacza: | IPS |
| Układ: | Pręt/Belka |
| Waga produktu: | 273 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass 5 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wysokość produktu: | 164 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 55 °C |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.