Smartband Honor Band 6 rożowy Pink
Specyfikacja
| Aktywnych minut: | Tak |
|---|---|
| Akumulatorek: | Tak |
| Alarm: | Tak |
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Data: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu: | Tak |
| Głębokość produktu: | 43 mm |
| Grubość: | 1,15 cm |
| Jakość snu: | Tak |
| Kolor paska: | Różowy |
| Kolor produktu: | Różowy |
| Kolorowy wyświetlacz: | Tak |
| Monitor pracy serca: | Tak |
| Nazwa koloru: | Coral Pink |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: | iOS 9.0, Android 5.0 |
| Pojemność baterii: | 180 mAh |
| Powiadomienia o połączeniach: | Tak |
| Przebyty dystans: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 1,47" |
| Rodzaj urządzenia: | Tracker aktywności typu opaska na rękę |
| Rozdzielczość: | 194 x 368 px |
| Spalone kalorie: | Tak |
| Sugerowana płeć: | Unisex |
| Szerokość produktu: | 25,4 mm |
| Typ wyświetlacza: | AMOLED |
| Układ: | Prostokąt |
| Waga produktu: | 18 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Żywotność baterii: | 14 dni |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.