Słuchawki z mikrofonem Na głowę STEELSERIES Siberia 200 Złoty 1.8m /3.5 mm wtyk/Czarno-złoty
1898,13 zł
Wysyłka z magazynu: M7
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Thu, Apr 9
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- SteelSeries
- Kod produktu:
- 5707119028028
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czułość (db/mw): | 112 |
|---|---|
| Długość przewodu (m): | 1.8 |
| Głośniki: | Neodymowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Impedancja (om): | 32 |
| Kabel: | tak |
| Kolor: | Czarno-złoty |
| Maksymalne pasmo przenoszenia (hz): | 28000 |
| Membrany: | 50 mm |
| Mikrofon: | tak |
| Minimalne pasmo przenoszenia (hz): | 10 |
| Parametry mikrofonu: | Minimalne pasmo przenoszenia mikrofonu: 16000 Hz, Impedancja (om): 2200, Minimalne pasmo przenoszenia mikrofonu: 50 Hz, Czułość: 38 -dB/mW |
| Podłączenie: | 3.5 mm |
| Pozostałe parametry: | Dedykowane dla graczy, Adapter 3.5 mm |
| Rodzaj: | Słuchawki z mikrofonem |
| Sposób mocowania: | Na głowę |
| Typ mikrofonu: | Wbudowany, Wysuwany |
| Wyposażenie: | Instrukcja, Naklejka |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.