Yealink SIP accs.QD/RJ YHS34 Lite, Duales Headset with
Słuchawki Yealink YHS34 Dual Lite
50,38 €
Wysyłka z magazynu: E12
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Wed, Apr 8
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Yealink
- Kod produktu:
- YHS34 Dual Lite / 6938818307308
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Budowa słuchawek: | Naduszna |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | CE |
| Częstotliwość mikrofonu: | 100 - 8000 Hz |
| Czułość mikrofonu: | -44 dB |
| Czułość słuchawek: | 93 dB |
| Czysty dźwięk: | Tak |
| Długość kabla: | 0,9 m |
| Głębokość opakowania: | 63 mm |
| Głos hd: | Tak |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Kod produktu: | 1308029 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kraj pochodzenia: | TW |
| Maksymalna moc wejścia: | 10 mW |
| Mikrofon z redukcją szumów: | Tak |
| Obsługa funkcji plug & play: | Tak |
| Opis: | Yealink SIP accs.QD/RJ YHS34 Lite, Duales Headset with |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Średnica głośnika: | 2,8 cm |
| Styl noszenia: | Nagłowny |
| Szerokość opakowania: | 170 mm |
| Typ kierunku mikrofonu: | Jednokierunkowy |
| Typ mikrofonu: | Na wysięgniku |
| Typ produktu: | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego: | Stereofoniczny |
| Wysokość opakowania: | 195 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -10 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -30 - 70 °C |
| Zastosowanie: | Biuro/centrum telefoniczne |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Złącze qd: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.