- WydajnośćKolor produktu: CzarnyObsługa funkcji Plug & Play: TakTyp produktu: Zestaw słuchawkowyDługość kabla: 1 mTyp zestawu słuchawkowego: StereofonicznyZastosowanie: MuzykaStyl noszenia: Douszny
- Dane opakowaniaRodzaj opakowania: Blister
- Porty i interfejsyBluetooth: NieSposób łączności: PrzewodowyPołączenie USB: NieZłącze 3,5 mm: Tak
- Pozostałe funkcjeZłącze 2,5 mm: Nie
- MikrofonTyp mikrofonu: Niedostępny
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaUnikać silnych wstrząsów i uderzeń.Nie demontować samodzielnie.Trzymać z dala od wilgoci.
- SłuchawkiImpedancja: 32 ΩPasmo przenoszenia: 20 - 20000 HzBudowa słuchawek: WewnątrzusznaCzułość słuchawek: 103 dBSystem akustyczny: ZamkniętyMaksymalna moc wejścia: 20 mW
Słuchawki VAKOSS LT-437EX (dokanałowe; NIE; kolor czarny
10,19 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Wed, Apr 8
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Specyfikacja
| Bluetooth: | Nie |
|---|---|
| Budowa słuchawek: | Wewnątrzuszna |
| Czułość słuchawek: | 103 dB |
| Długość kabla: | 1 m |
| Domyślny: | N/A |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Kategoria: | Akcesoria |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Maksymalna moc wejścia: | 20 mW |
| Obsługa funkcji plug & play: | Tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Połączenie usb: | Nie |
| Rodzaj opakowania: | Blister |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Styl noszenia: | Douszny |
| System akustyczny: | Zamknięty |
| Typ mikrofonu: | Niedostępny |
| Typ produktu: | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego: | Stereofoniczny |
| Zastosowanie: | Muzyka |
| Złącze 2,5 mm: | Nie |
| Złącze 3,5 mm: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.