Słuchawki Lenovo wyróżniają się imponującą jakością dźwięku i niezawodnym połączeniem Bluetooth. Obsługę ułatwiają panele dotykowe, a wbudowane mikrofony umożliwiają wygodne rozmowy przez telefon. Co więcej, oferują długi czas pracy, a ergonomiczna konstrukcja zapewnia długotrwały komfort.
Słuchaj ulubionych utworów w zupełnie nowej odsłonie i odkrywaj niewychwycone wcześniej szczegóły. Słuchawki Lenovo posiadają 13 mm przetworniki, które zapewniają świetnie zbalansowany, bogaty w tony basowe dźwięk.
Słuchawki obsługują moduł Bluetooth w wersji 5.1, co przekłada się na szybkie i stabilne połączenie bez zakłóceń do 10 m. Wpływa również na mniejsze zużycie energii i niski poziom opóźnienia, gwarantując doskonałą synchronizację dźwięku i obrazu. Dodatkowo raz sparowane słuchawki będą się automatycznie łączyć z Twoim urządzeniem, gdy wyjmiesz je z etui.
Każda ze słuchawek została wyposażona w akumulator o pojemności 30 mAh, co przekłada się na 3 h pracy. Natomiast etui ładujące (250 mAh) wydłuża czas działania do 20 h. Do zestawu dołączono kabel USB, który ułatwi ładowanie X15 Pro. Po około 1.5 h ładowania słuchawki będą gotowe do dalszej pracy.
Obsługa słuchawek jest prosta i wygodna, więc nie sprawi Ci problemu. Każda ze słuchawek posiada panel dotykowy, za pomocą którego możesz regulować głośność, odebrać połączenie przychodzące, pomijać utwory, czy aktywować asystenta głosowego.
X15 Pro wyróżnia lekka i ergonomiczna konstrukcja – każda z nich waży zaledwie 3.3 g, dzięki czemu możesz z nich korzystać przez długi czas bez uczucia zmęczenia i dyskomfortu. Są też odporne na wodę na poziomie IPX4, dzięki czemu możesz je zabrać na trening, a wbudowane mikrofony umożliwiają wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych.
- słuchawki
- etui ładujące
- kabel ładowania
- instrukcja obsługi
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Model | X15 Pro |
| Kolor | czarny |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Przetwornik | 13 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 KHz |
| Czułość mikrofonu | -42 dB ± 3 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pojemność akumulatora | 30 mAh x2 (słuchawki), 250 mAh (etui ładujące) |
| Czas pracy | ok. 3 h (słuchawki), ok. 20 h (etui ładujące) |
| Wymiary | ok. 3.1 x 2.2 x 1.6 cm (słuchawka) |
| Waga | ok. 3.3 g (słuchawka) |