słuchawki Shokz OpenMove White
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SHOKZ
- Kod produktu:
- S661WT / 0850033806274
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Budowa słuchawek: | Przewodzenie kostne |
| Cechy zabezpieczeń: | Wodoodporny |
| Czas gotowości: | 240 h |
| Czas ładowania: | 2 h |
| Czas odtwarzania muzyki: | 6 h |
| Czułość mikrofonu: | -40 dB |
| Czułość słuchawek: | 96 dB |
| Czysty dźwięk: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Mikrofon z redukcją szumów: | Tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Połączenie usb: | Tak |
| Profile bluetooth: | HFP, A2DP, AVRCP, HSP |
| Przewody: | USB Type-C |
| Regulacja głośności: | Przycisk |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sposób łączności: | Bezprzewodowy |
| Stopień ochrony ip: | IP55 |
| Styl noszenia: | Nauszny |
| Typ mikrofonu: | Wbudowany mikrofon |
| Typ obsługiwanych baterii: | Wbudowana |
| Typ produktu: | Słuchawki |
| Typ zestawu słuchawkowego: | Stereofoniczny |
| Waga produktu: | 29 g |
| Walizka: | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a: | 10 m |
| Zasilanie bateryjne: | Tak |
| Zastosowanie: | Połączenia/muzyka |
| Złącze usb: | USB Type-C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.