Słuchawki Shokz OpenComm 2 UC USB-C) Blac
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SHOKZ
- Kod produktu:
- C110-AC-BK / 0810092675204
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bezprzewodowe ładowanie: | Nie |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Budowa słuchawek: | Przewodzenie kostne |
| Cechy zabezpieczeń: | Wodoodporny |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Czas gotowości: | 336 h |
| Czas ładowania: | 1 h |
| Czas rozmów (anc wyłączona): | 16 h |
| Czujnik przewodnictwa kostnego: | Tak |
| Czułość (-db/mw): | 38 |
| Czułość (db/mw): | 96 |
| Czułość mikrofonu: | 38 dB |
| Czysty dźwięk: | Tak |
| Długość kabla: | 1 m |
| Długość kartonu do wysyłki: | 13,5 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): | 375 mm |
| Dołączony pasek na szyję: | Tak |
| Dyrektywa bezpieczeństwa - ostrzeżenie dotyczące wieku (2009/48/ce): | Brak ostrzeżenia |
| Głębokość opakowania: | 135 mm |
| Głębokość produktu: | 124 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor kabla: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Łatwe parowanie: | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii: | 1 |
| Maksymalne pasmo przenoszenia (hz): | 20000 |
| Maksymalny czas pracy (h): | 16 |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku: | 96 dB |
| Materiał obudowy: | Plastik, Tytan |
| Materiał przewodu: | Miedź |
| Mikrofon z redukcją szumów: | Tak |
| Minimalne pasmo przenoszenia (hz): | 20 |
| Możliwość złożenia: | Nie |
| Napięcie baterii: | 5,25 V |
| Nauszniki: | nie |
| Neck strap included: | Tak |
| Obsługa funkcji plug & play: | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne mac: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne windows: | Tak |
| Odłączany przewód: | Tak |
| Okres gwarancji: | 2 lat(a) |
| Pałąk: | tak |
| Pasmo przenoszenia (tryb rozmowy): | 20 - 20000 Hz |
| Podświetlenie: | Nie |
| Pojemność baterii: | 183 mAh |
| Połączenie usb: | Tak |
| Powerbank w zestawie: | Nie |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną): | 1 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): | 24 szt. |
| Przewody: | USB Type-C |
| Przeznaczone dla dzieci: | Nie |
| Przyciski operacyjne: | Wyciszenie, Volume -, Objętość +, Parowanie Bluetooth, Odbieranie / kończenie połączeń, Reject call |
| Regulacja głośności: | Dotyk |
| Rodzaj: | Douszne |
| Rodzaj baterii: | Litowa |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rodzaj redukcji hałasu: | Aktywne |
| Rodzaj transmisji: | Bluetooth 5.1 |
| Składane: | nie |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sposób łączności: | Bezprzewodowy |
| Stacja bazowa z ładowarką: | nie |
| Stopień ochrony ip: | IP55 |
| Styl noszenia: | Nauszny |
| Szerokość kartonu dostawczego: | 6,8 cm |
| Szerokość opakowania: | 68 mm |
| Szerokość produktu: | 102 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): | 300 mm |
| Tłumienie hałasu: | Tak |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Typ mikrofonu: | Na wysięgniku |
| Typ produktu: | Zestaw słuchawkowy |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (weee): | Tak |
| Waga (g): | 35 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): | 10,9 kg |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej): | 380 g |
| Waga produktu: | 35 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 410 g |
| Wbudowana klarownica uv: | Nie |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu: | Tak |
| Wymiary (mm): | 102 x 124 x 44 |
| Wyposażenie: | Etui, Kabel USB-C |
| Wysokość kartonu dostawczego: | 17 cm |
| Wysokość opakowania: | 170 mm |
| Wysokość produktu: | 44 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): | 445 mm |
| Zasięg (m): | 10 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a: | 29 m |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Zasilanie: | Bateria litowa, 183 mAh |
| Zasilanie bateryjne: | Tak |
| Zastosowanie: | Biuro/centrum telefoniczne |
| Zawiera żywność lub napoje: | Nie |
| Złącze usb: | USB Type-C |
| Źródło ładowania: | USB |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.