SŁUCHAWKI NAUSZNE GENESIS RADON 210 7.1 Z MIKROFONEM CZARNO-CZERWONE USB
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Genesis
- Kod produktu:
- NSG-1992 / 5901969437331
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bluetooth: | Nie |
|---|---|
| Częstotliwość mikrofonu: | 20 - 20000 Hz |
| Czułość mikrofonu: | -38 dB |
| Długość kabla: | 0,2 m |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): | 640 mm |
| Głębokość opakowania: | 205 mm |
| Ilość: | 1 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 1 |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Kanały wyjścia audio: | 7.1 kan. |
| Kolor kabla: | Czarny |
| Kolor podświetlenia: | Czerwony |
| Kolor produktu: | Czarny, Czerwony |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku: | 105 dB |
| Materiał wkładek dousznych: | Sztuczna skóra |
| Możliwość złożenia: | Nie |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Podstawka do ładowania: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Połączenie usb: | Tak |
| Produktów na palecie: | 240 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): | 12 szt. |
| Regulacja głośności: | Obrotowa |
| Rodzaj sterowania: | Na przewodzie |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Średnica głośnika: | 4 cm |
| Stosunek sygnału do szumu: | 58 dB |
| Styl noszenia: | Nagłowny |
| System akustyczny: | Zamknięty |
| Technologia virtual surround: | Virtual 7.1 surround sound |
| Typ kontroli: | Przyciski, obrotowy |
| Typ mikrofonu: | Na wysięgniku |
| Typ produktu: | Zestaw słuchawkowy |
| Typ sterownika: | Dynamiczny |
| Typ zestawu słuchawkowego: | Stereofoniczny |
| Virtual surround: | Tak |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): | 8,46 kg |
| Waga produktu: | 280 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 620 g |
| Wyciszenie mikrofonu: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 110 mm |
| Zastosowanie: | Gaming |
| Złącze usb: | USB Typu-A |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.