Słuchawki JBL TUNE FLEX douszne, white
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- JBL
- Kod produktu:
- JBLTFLEXWHT / 6925281930584
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Arkusz bezpieczeństwa: | Tak |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Budowa słuchawek: | Wewnątrzuszna |
| Cechy zabezpieczeń: | Wodoodporny, Odporne na pot |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym): | 32 h |
| Czas ładowania: | 2 h |
| Czas odtwarzania muzyki: | 8 h |
| Czas rozmowy: | 4,5 h |
| Czułość mikrofonu: | -38 dB |
| Czułość słuchawek: | 110 dB |
| Etui do ładowania: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 168 mm |
| Głębokość produktu: | 100 mm |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 4 |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (hs): | 8518300090 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku: | 95 dB |
| Modulacja: | 8-DPSK, GFSK, DQPSK |
| Napięcie wejściowe (etui ładujące): | 3,85 V |
| Napięcie wejściowe (słuchawki): | 3,85 V |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez anc): | 8 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z anc): | 6 h |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki: | 55 mAh |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki: | 55 mAh |
| Pojemność baterii: | 55 mAh |
| Pojemność baterii (etui ładujące): | 570 mAh |
| Połączenia bezprzewodowe: | Tak |
| Prąd wejściowy (słuchawki): | 0,055 A |
| Profile bluetooth: | HFP, A2DP, AVRCP |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj redukcji hałasu: | Aktywne |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sposób łączności: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Średnica głośnika: | 1,2 cm |
| Stopień ochrony ip: | IPX4 |
| Styl noszenia: | Douszny |
| Szerokość opakowania: | 100 mm |
| Szerokość produktu: | 39,5 mm |
| Technologia akumulatorowa (obudowa ładująca): | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Technologia pomp basowych: | JBL Pure Bass Sound, |
| Technologia true wireless stereo (tws): | Tak |
| Tłumienie hałasu: | Tak |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Typ mikrofonu: | Wbudowany mikrofon |
| Typ obsługiwanych baterii: | Wbudowana |
| Typ produktu: | Zestaw słuchawkowy |
| Typ sterownika: | Dynamiczny |
| Typ zestawu słuchawkowego: | Stereofoniczny |
| Waga lewej słuchawki: | 4,8 g |
| Waga obudowy ładującej: | 38,6 g |
| Waga prawej słuchawki: | 4,8 g |
| Waga produktu: | 61 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 177 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wymiary etui do ładowania (sxgxw): | 51,5 x 29,3 x 47 mm |
| Wysokość opakowania: | 42 mm |
| Wysokość produktu: | 160 mm |
| Zasilanie bateryjne: | Tak |
| Zastosowanie: | Połączenia/muzyka |
| Źródło ładowania: | USB, Bateria |
| Żywotność baterii: | 480 min |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.