- Waga i rozmiaryWaga produktu: 148 g
- WydajnośćMożliwość złożenia: TakKolor produktu: RóżowyStyl noszenia: NagłownyTyp zestawu słuchawkowego: StereofonicznyTyp produktu: Zestaw słuchawkowyZastosowanie: Połączenia i muzyka
- Porty i interfejsyZłącze 3,5 mm: TakSposób łączności: PrzewodowyBluetooth: NiePołączenie USB: NieZłącze 6,35 mm: Nie
- Pozostałe funkcjeZłącze 2,5 mm: Nie
- MikrofonTyp mikrofonu: Na kablu
- Ostrzeżenie bezpieczeństwaOstrzeżeniaNie demontować samodzielnie.Trzymać z dala od wilgoci.Unikać silnych wstrząsów i uderzeń.
- SłuchawkiBudowa słuchawek: OkołousznaŚrednica głośnika: 3,2 cmPasmo przenoszenia: 20 - 20000 HzTyp sterownika: Dynamiczny
Słuchawki JBL Tune 500 rożowe, nauszne, z wbudowanym mikrofonem
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- JBL
- Kod produktu:
- JBLT500PIK / 6925281945144
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bluetooth: | Nie |
|---|---|
| Budowa: | tworzywo sztuczne |
| Budowa słuchawek: | Okołouszna |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Domyślny: | N/A |
| Funkcje: | Odbieranie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kabel: | Płaski |
| Kategoria: | Akcesoria |
| Kolor: | Różowy |
| Kolor produktu: | Różowy |
| Maksymalne pasmo przenoszenia (hz): | 20000 |
| Membrany: | 32 mm |
| Mikrofon: | tak |
| Minimalne pasmo przenoszenia (hz): | 20 |
| Możliwość złożenia: | Tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Podłączenie: | 3.5 mm minijack |
| Połączenie usb: | Nie |
| Pozostałe parametry: | Nieplączący się kabel |
| Rodzaj: | Słuchawki z mikrofonem |
| Składane: | tak |
| Sposób łączności: | Przewodowy |
| Sposób mocowania: | Na głowę |
| Średnica głośnika: | 3,2 cm |
| Styl noszenia: | Nagłowny |
| System dźwięku: | Stereo |
| Typ mikrofonu: | Na przewodzie |
| Typ produktu: | Zestaw słuchawkowy |
| Typ sterownika: | Dynamiczny |
| Typ zestawu słuchawkowego: | Stereofoniczny |
| Waga (g): | 148 |
| Waga produktu: | 148 g |
| Wyposażenie: | Instrukcja |
| Zastosowanie: | Połączenia i muzyka |
| Złącze 2,5 mm: | Nie |
| Złącze 3,5 mm: | Tak |
| Złącze 6,35 mm: | Nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.