Słuchawki bezprzewodowe LENOVO 4Z21P90191 Czarny
877,78 zł
Wysyłka z magazynu: M7
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Thu, Apr 9
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- EPOS
- Kod produktu:
- 5714708009740
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Certyfikaty i normy: | CE |
|---|---|
| Głośniki: | Dwa |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Impedancja (om): | 32 |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalne pasmo przenoszenia (hz): | 20000, 10000 |
| Membrany: | 40 mm |
| Minimalne pasmo przenoszenia (hz): | 100, 20 |
| Nauszniki: | tak |
| Rodzaj: | Bezprzewodowe |
| Rodzaj transmisji: | Bluetooth |
| Stacja bazowa z ładowarką: | nie |
| Technologie: | Bluetooth |
| Typ mikrofonu: | Wysięgnik |
| Waga (g): | 232 g |
| Wymiary (mm): | Szerokość 163, Głębokość 75, Wysokość 181 |
| Wyposażenie: | Dokumentacja |
| Zasięg (m): | 25 m |
| Zasilanie: | Akumulator |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.