Słuchawki bezprzewodowe bluetooth) REAL-EL GD-86
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- REAL-EL
- Kod produktu:
- EL124100053 / 4743304103539
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Czas pracy baterii: | 20 h |
| Czułość mikrofonu: | -44 dB +/- 3 dB |
| Czułość słuchawek: | 94 dB +/- 3 dB |
| Ergonomiczna konstrukcja: | Tak |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Instrukcja obsługi: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Łatwa regulacja: | Tak |
| Liczba złączy jack 3,5 mm: | 1 |
| Możliwość złożenia: | Tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Podświetlenie: | Nie |
| Pojemność baterii: | 250 mAh |
| Profile bluetooth: | A2DP, AVRCP, HFP |
| Przewody: | Micro-USB, Audio (3.5mm) |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj zasilania: | Bateria |
| Słuchawki: | Tak |
| Sposób łączności: | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Średnica głośnika: | 4 cm |
| Sterowanie głośnością w słuchawce: | Tak |
| Sterowanie muzyką: | Tak |
| Styl noszenia: | Nauszny |
| Typ mikrofonu: | Wbudowany mikrofon |
| Typ portu usb: | Micro-USB |
| Typ produktu: | Słuchawki |
| Typ zestawu słuchawkowego: | Stereofoniczny |
| Waga produktu: | 230 g |
| Wejście audio (mini jack): | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Zasięg bluetooth: | 10 m |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Złącze ładowania usb: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.