Składany wózek inwalidzki Cameleon 18’
1924,74 zł
Wysyłka z magazynu: H6
Przewidywana wysyłka: Thu, May 14 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- na wyczerpaniu
- Producent:
- MDH
- Kod produktu:
- VCWK9AC / 5901780427535
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Długość produktu: | 1015 mm |
|---|---|
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Kolor produktu: | Czarny, Niebieski |
| Liczba przednich kół: | 2 |
| Liczba tylnych kół: | 2 |
| Maksymalna waga użytkownika: | 125 kg |
| Możliwość złożenia: | Tak |
| Regulowany podnóżek: | Tak |
| Szerokość po złożeniu: | 37,5 cm |
| Szerokość produktu: | 640 mm |
| Szerokość siedziska: | 45 cm |
| Waga produktu: | 16 kg |
| Wysokość podłokietnika: | 20 cm |
| Wysokość produktu: | 960 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.