Silikonowa łyżka do ryżu ZWILLING Pro 37160-034-0 - 25 cm
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- ZWILLING
- Kod produktu:
- 37160-034-0 / 4009839402050
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Długość produktu: | 287 mm |
|---|---|
| Kolor produktu: | Szary, Stalowy |
| Kolor uchwytu: | Stal |
| Materiał uchwytu: | Stal |
| Materiały: | Stal nierdzewna, Silikon |
| Model: | Łyżka do ryżu |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Pętla do zawieszania: | Tak |
| Szerokość produktu: | 80 mm |
| Waga produktu: | 0,18 kg |
| Wysokość produktu: | 79 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.