Shure SRH440A-EFS - Profesjonalne studyjne słuchawki nauszne, zamknięte
Wysyłka z magazynu: ⁨A3⁩
Przewidywana wysyłka: Fri, May 15 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
średnia ilość
Producent:
SHURE
Kod produktu:
SRH440A-EFS / 0042406552158
Specyfikacja
Długość kabla:3 m
Impedancja:44 Ω
Kolor produktu:Czarny
Maksymalna moc wejściowa:500 mW
Pasmo przenoszenia:10 - 22000 Hz