SHARK Odkurzacz bezprzewodowy LED IW1611EU
244,91 €
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Specyfikacja
| Czas ładowania: | 5 godz |
|---|---|
| Czas pracy: | 60 min |
| Czyszczenie powierzchni: | Dywan, Podłoga |
| Głębokość opakowania: | 264 mm |
| Głębokość produktu: | 264 mm |
| Ilość pyłu: | 0,42 l |
| Ilość szczotek: | 1 |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Kształt pędzla: | Prostokątny |
| Maksymalna moc wejściowa: | 75 W |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń: | Cykloniczny |
| Możliwość mycia filtra: | Tak |
| Okres gwarancji: | 5 lat(a) |
| Pojemność baterii: | 2,5 Ah |
| Rodzaj czyszczenia: | Suche |
| Rodzaj pojemnika na kurz: | Bez worka |
| Szczotki próżniowe w zestawie: | Uniwersalna szczotka |
| Szerokość opakowania: | 353 mm |
| Szerokość produktu: | 353 mm |
| Typ produktu: | Pionowy odkurzacz |
| Waga produktu: | 2,78 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 4,18 kg |
| Wysokość opakowania: | 1092 mm |
| Wysokość produktu: | 1092 mm |
| Źródło zasilania: | Bateria |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.